Ми прекрасно знаємо, що вчорашньому школяреві не завжди легко вписатися в нове студентське життя. Тому зібрали ці корисні поради – для тебе, першокурснику.
 
1️⃣ Не нервуй. У перші дні й навіть тижні навчання ти, напевно, будеш розгубленим, а то й пригніченим, адже все навколо незнайоме: одногрупники, викладачі, приміщення… Це неприємний, але абсолютно нормальний стан, пов’язаний з адаптацією до нових обставин, який швидко мине.
 
2️⃣ Розклад занять ніколи не обминай. Він часто може змінюватися – тому не лінуйся заглядати до нього щодня.
 
3️⃣ Навчися швидко конспектувати. Це не складно, головне – розробити свою систему символів і зрозумілих тобі скорочень. Конспектуючи, ти не пишеш диктант, тому не потрібно записувати за викладачем слово в слово, а лише окремі необхідні тези.
 
4️⃣ Налаштуйся на те, що підготовка до здачі заліків та іспитів починається … з першого заняття. На практичних заняттях та семінарах не відсиджуйся в куточку, будь активним – виступай з доповненнями, уточненнями, задавай запитання. Якщо при цьому не будеш пропускати пари й практичні заняття, то маєш реальний шанс потрапити в привілейовану касту “автоматників”.
 
5️⃣ Радій! Студентські роки – найкраща пора у житті. Будь відкритим та сміливим – а активне студентське життя ми тобі ГАРАНТУЄМО!