Наш університет продовжує робити вагомий внесок у розвиток інформаційної та медійної грамотності не тільки на теренах України, але й за її межами. Так, 24-26 жовтня в.о. проректора з наукової роботи, декан філологічного факультету Тетяна Коноваленко взяла участь в IVLP Impact Award Program “War or Special Operation – Helping the Youth Battle Against Fake News”, яка проводилась в м. Будапешт (Угорщина).

Мета заходу – популяризація інформаційної та медійної грамотності, розвінчування фейків про російсько-українську війну, розвиток критичного мислення учасників.

Тетяна Коноваленко була запрошеною до участі в програмі в якості тренера, зокрема, для проведення двох тренінгів “Recognizing fake news” і “Fake news on R-U war: ethical implications”. У процесі підготовки змісту тренінгів нею було використано  матеріали проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», онлайн курсу “Very Verified” та програми IVLP “21st century change-makers: Engaging youth in the battle against disinformation”.