Подвигу вічно зоріти - пам`яті вічно жити!23 жовтня на площі перед головним корпусом університету відбувся урочистий мітинг з нагоди 76-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Зі словами вдячності та поваги до ветеранів Другої світової війни та із закликом до всіх присутніх пам’ятати про подвиг героїв минулої війни звернувся ректор університету Анатолій Солоненко.

Світлу пам’ять воїнів, величний подвиг яких і сьогодні залишається прикладом патріотизму та вірного служіння Батьківщині учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.

На знак шани та вдячності тим, кому не має забуття, до пам’ятника загиблим співробітникам і студентам університету поклали живі квіти.

Під час мітингу пролунала пісня у виконанні студентки Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Валерії Безух. Яскраві танці виконали учні дитячої школи мистецтв (керівник Олена Радалова).

Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *