Стабільного інтернет-з’єднання та гарного настрою бажаємо кожному студенту та викладачу Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Нагадуємо, що Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького було тимчасово розміщено за новою юридичною адресою у м.Запоріжжя на базі Комунального закладу вищої освіти “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” ЗОР відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №431 від 12 травня 2022 року “Про тимчасове переміщення Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького”.

Наразі МДПУ імені Богдана Хмельницького розміщено за адресою м.Запоріжжя, вул.Наукового Містечка, 59.

Новий 2022-2023 навчальний рік для здобувачів вищої освіти за різними ступенями проходить у дистанційному (синхронному та асинхронному режимі) режимі відповідно до затверджених графіків освітнього процесу та розкладів навчальних занять на платформі Центру освітніх дистанційних технологій на сайті dfn.mdpu.org.ua.

Увага! З розкладом занять можна ознайомитися на офіційному сайті університету www.mdpu.org.ua у розділі “Корисна інформація” або за посиланням https://drive.google.com/drive/u/0/mobile/folders/1DlibL-TB4RX2xICz6o20kF-ebJrrQnG7.