Колектив Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького висловлює щирі співчуття рідним і близьким  Олексенко Тетяни Давидівни з приводу її смерті.

Тетяна Давидівна розпочала свою трудову діяльність у 1957 році вчителем біології і хімії. З 1958 по 1972 рр. працювала асистентом кафедри ботаніки, техніком, інженером-конструктором з пластмас, лаборантом, старшим лаборантом, молодшим науковим співробітником. Після закінчення Московського державного університету імені М.В.Ломоносова у 1957 році, вона з 1984 року по 2015 рік працювала в МДПУ завідувачем кафедри, доцентом кафедри початкової освіти.

Колектив університету запам’ятав Тетяну Давидівну як досвідченого викладача та науковця, щиру і відкриту особистість, гарну людину, ладну прийти на допомогу тим, хто її потребує, підтримати колег.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші.

Поділяємо біль та горе рідних!

Вічна і світла пам’ять!

 

Прощання з Тетяною Давидівною відбудеться 9 грудня з 12.30 до 13.00 на території міського моргу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *