ПИШАЄМОСЬ ЗДОБУТКАМИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ УНІВЕРСИТЕТУ!
Родина Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького вітає КИРІЄНКА ОЛЕКСАНДРА ГЕННАДІЙОВИЧА з призначенням разової стипендії Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді міста!
Олександр Геннадійович є старшим викладачем кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту та аспірантом МДПУ імені Б. Хмельницького за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.
Голова Ради молодих вчених МДПУ імені Б. Хмельницького.
Голова комітету арбітрів, а також голова контрольно-дисциплінарного комітету ГО «Мелітопольська федерація футболу».
Спостерігач арбітражу Запорізької обласної асоціації футболу.
Фахівець відділу фізичного здоров’я населення управління фізичної культури та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області.
Стипендіата було нагороджено грамотою Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України за розвиток фізичної культури і спорту за популяризацію здорового способу життя в Запорізькій області.
В 2020 році отримав Відзнаку (медаль) Української асоціації футболу. В 2021 році отримав почесну грамоту від Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області за особистий внесок у розвиток та популяризацію футболу в м. Мелітополі. Також в 2021 році отримав диплом від Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області за популяризацію фізичної культури і спорту у м. Мелітополі.
В 2023 році нагороджено Грамотою Мелітопольського міського голови Івана Федорова за особистий внесок у розвиток ігрових видів спорту, популяризацію здорового способу життя, організацію й проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів.
Активний учасник та член оргкомітетів всеукраїнських та міжнародних конференцій, форумів, семінарів. Автор публікацій в українських та закордонних виданнях, журналах, монографіях. Постійний учасник засідань та заходів, які проводить Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.
Бажаємо Олександру продовжувати невпинно йти до мети, нових життєвих перемог та подальших успіхів на освітній, спортивній та науковій нивах!