26-28 лютого 2019 р. на базі Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради відбувся підсумковий етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Цей конкурс започатковано в Україні у 1995 році з метою виявлення і стимулювання творчих пошуків педагогів, піднесення ролі вчителя у суспільстві, поширення передового педагогічного досвіду.

У 2018-2019 н.р. учасниками конкурсу стали 159 педагогічних працівників у номінаціях «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни», «Французька мова».

На церемонії урочистого відкриття з вітальним словом і побажаннями успіху та творчої наснаги у конкурсних випробуваннях до учасників конкурсу звернувся голова журі, доктор географічних наук, доцент, завідувач кафедри екологічної безпеки та раціонального природокористування Володимир Петрович Воровка.

Фіналістам підсумкового етапу другого (обласного) туру довелося пройти різні конкурсні випробування: відповідати на непрості питання тестування, виконувати завдання фахової практичної роботи; захищати розроблений освітній проект; демонструвати свої вміння створювати конспекти уроків та аналізувати їх, проводити уроки в закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя (гімназіях № 31, № 50, № 107, Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів «Основа» Запорізької міської ради Запорізької області) та Комунального закладу Запорізького обласного ліцею-інтернату «Захисник» Запорізької обласної ради.

Зичимо всім переможцям, лауреатам і дипломантам Конкурсу творчих злетів та радості від перемог, перш за все – над собою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *