🇺🇦🇪🇺 ПІДПИСАНО НОВУ ПОТУЖНУ УГОДУ!

🏛️💫Незламні освітяни Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького продовжують свою активну суспільну місію!

📝🇪🇺В рамках проєктів Ради Європи «Підтримка реформування законодавчої бази щодо національних меншин та зміцнення стійкості національних меншин і ромів в Україні» та «Підтримка впровадження європейських стандартів щодо боротьби з дискримінацією та прав національних меншин в Україні», що реалізуються в рамках Плану дій Ради Європи для України «Стійкість, відновлення та відбудова» 2023-2026 було оголошено тендер  про закупівлю послуг місцевих тренерів у сфері протидії дискримінації, а також захисту прав національних меншин (спільнот) та ромів в Україні.

👩🏼‍🎓🥳 Серед переможців були і представниці нашого Університету – ректор МДПУ імені Богдана Хмельницького, доцент Наталя Фалько та завідувачка кафедри соціологія та філософії, доцент Людмила Афанасьєва. З усіма переможцями були укладені рамкові угоди.

🇺🇦❤️ Колектив незламного Університету щиро вітає з потужною перемогою та можливістю отримати новий безцінний досвід!

🇪🇺⭐Продовжуємо шлях впровадження та реалізації кращих європейських практик! Рухаємось євроінтеграційним курсом тільки вперед!