Біологія. Підготовка до ЗНО.

Сьогодні пройшло перше заняття на підготовчих курсах з біології.

На фото: навчальне заняття проводить аспірант кафедри екології, загальної біології та раціонального природокористування МДПУ імені Богдана Хмельницького Умерова Ава Кадріївна. Має диплом магістра з відзнакою. Переможниця конкурсу «Вчитель-професіонал». Стаж педагогічної роботи на підготовчому відділенні – 3 роки. Наукові інтереси: вплив екологічних факторів на формування міських ландшафтів, моніторинг навколишнього середовища.

Педагогічна майстерність і доброзичливість викладача, зацікавленість і старанність учнів – добрий шлях до ЗНО, яке пройде 10 червня 2021 року.

Бажаємо всім слухачам успіхів і натхнення!


Історія України. Підготовка до ЗНО.

Розпочалися заняття на підготовчому відділенні МДПУ імені Богдана Хмельницького з підготовки до ЗНО з історії України.

Перше заняття відбулося 4 жовтня, у День працівників освіти. Саме у цей день професор кафедри історії і археології, доктор історичних наук, професор Міжнародної кадрової академії Гудзь Віктор Васильович розпочав свої заняття зі слухачами. Останні наукові досягнення Гудзя В.В: у 2019 р. опублікував монографію «Історіографія Голодомору 1932-1933 років в Україні», де охопив наукові дослідження та історичні джерела з проблематики сталінського Голодомору – геноциду в Україні, які опубліковані у близько 40 країн світу, і захистив дисертацію доктора історичних наук на цю ж тему. Заслужений працівник освіти України. Відмінник освіти України. Почесні грамоти, зокрема, міністра оборони і міністра освіти України. Орден “За заслуги перед Запорізьким краєм”. Наукові інтереси: історіографія історії Голодомору, українська історіософія, наукова спадщина Дмитра Донцова, краєзнавство.

Віктор Васильович 22 роки працює на підготовчому відділенні.

Запрошуємо підготуватися до ЗНО з професіоналами.


Англійська мова. Підготовка до ЗНО.

Сьогодні пройшло перше заняття на підготовчих курсах з англійської мови. 

На фото: заняття проводить асистент кафедри методики викладання германських мов Гостіщева Наталя Олексіївна. В університеті Наталія Олексіівна викладає навчальні курси «Основна іноземна мова» і «Практичний курс англійської мови» для студентів спеціальності «германські мови і література», а також «мова і література (англійська, німецька)». Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах IV рівня акредитації – 27 років.

Нагадаємо, тест ЗНО з англійської мови у 2020 році складався із завдань п’яти форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на визначення правильності/неправильності твердження, завдань на встановлення відповідності, завдань на заповнення пропусків у тексті і завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Загальна кількість завдань тесту з англійської мови становила – 59, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Нововведення ЗНО 2020 року – «Розуміння мови на слух (аудіювання)», а також традиційні завдання «Читання», «Використання мови», «Письмо» – все це є предметом підготовки слухачів.

Бажаєте навчатися? Ще можна записатися.

Доброзичлива, спокійна атмосфера, педагогічна майстерність, багатий досвід викладача, старанність учнів – все це є запорукою успіху під час ЗНО, яке пройде 25 травня 2021 року. Бажаємо всім слухачам успіхів і натхнення!


Математика. Підготовка до ЗНО.

Розпочалися заняття на підготовчому відділенні МДПУ імені Богдана Хмельницького з підготовки до ЗНО з математики.

Вітаємо всіх слухачів, які вже визначилися і вибрали організовану підготовку до ЗНО з професіоналами. На фото: заняття проводить асистент кафедри математики і фізики Бурцева Олена Георгієвна. Наукові інтереси викладача: елементарна математика; математичний аналіз, практикум з розв’язання задач шкільного курсу математики, комп’ютерні технології в навчальному процесі. Досвід роботи на підготовчому відділенні – 14 років.

Запис на курси продовжується. Мабуть будемо відкривати ще одну групу.


Підготовчі курси стартували!

Сьогодні відбулося перше заняття на підготовчих курсах у групі 1 «Українська мова і література». Побажаємо всім натхнення і добрих результатів під час навчання та участі у ЗНО! Прийом на курси продовжується.

На фото: асистент кафедри української і зарубіжної літератури Мажара Наталія Сергіївна працює зі слухачами.


           Підготовче відділення Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького завершило програму навчання майбутніх абітурієнтів для вступу у вищі навчальні заклади 2020 року.

            Протягом цього навчального року підготовче відділення спрямовувало свою роботу на відбір до вступу в наш університет найбільш талановитої та здібної до майбутньої професійної діяльності молоді. Підготовку до складання зовнішнього незалежного оцінювання знань проводили викладачі нашого університету за відповідними програмами.

            Упродовж 2019 – 2020 навчального року на відділенні навчалися слухачі з випускних класів закладів загальної середньої освіти м. Мелітополя, Мелітопольського, Приазовського, Якимівського районів Запорізької області. Успішно закінчили навчання 90 слухачів, що перевищує показники минулих років.

            Слухачі вивчали від одного до трьох предметів за власним вибором, а саме:

українська мова та література – 46,

історія України – 43

математика – 24,

географія – 21,

біологія – 18,

англійська мова – 16.

            Викладачі підготовчого відділення проводили навчання у формі лекцій, семінарів та практичних занять. Крім цього, для учнів були проведені екскурсії кафедрами університету для ознайомлення з його структурою, внутрішнім розпорядком, формою проведення занять та системою оцінювання знань у вищій школі.

            Слухачів ознайомили з рівнями освіти, організацією навчального процесу, напрямами підготовки, освітніми програмами, за якими проходить навчання в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, перспективами розвитку закладу і перевагами навчання в ньому.

            Щоб обрати конкретну професію, абітурієнт має знати, які у нього схильності, інтереси, чи усвідомлює він до кінця свої пріоритети. Відповіді на ці питання слухачі підготовчого відділення отримали на підставі профорієнтаційного діагностування, яке на замовлення підготовчого відділення було проведено Центром соціальних досліджень нашого університету. Кожен слухач отримав індивідуальну консультацію щодо вибору професії та особисту професіограму.

            Анкетування слухачів підготовчого відділення показало попередній вибір спеціальностей МДПУ імені Богдана Хмельницького

Спеціальність

Кількість слухачів

Психологія

7

Дошкільна  освіта

7

Початкова  освіта

1

Соціальна  робота

0

Хореографія

2

Середня освіта. Музичне  мистецтво

0

Філософія

0

Середня освіта. Географія

6

Науки про Землю

2

Середня освіта. Історія

5

Історія та археологія

5

Середня освіта. Фізична культура

4

Туризм

6

Право

5

Середня освіта. Мова і література (англійська)

6

Середня освіта. Мова та література (німецька)

0

Філологія.Германські мови та літератури (переклад включно)

6

Середня освіта. Українська мова та література

5

Філологія. Українська мова та література

6

Менеджмент

3

Соціологія

1

Середня освіта. Математика

0

Середня освіта. Інформатика

5

Комп’ютерні науки

7

Інформаційні системи та технології

4

Професійна освіта. Цифрові технології

7

Економіка

2

Маркетинг

3

Готельно-ресторанна справа

4

Середня освіта. Біологія

1

Біологія

1

Середня освіта. Хімія

1

Хімія

1

Екологія

1

Лісове господарство

0

Садово-паркове господарство

0

Інший ВНЗ або не визначилися

20

   Сучасні методи навчання, індивідуальний підхід до кожного слухача на практичних заняттях, використання елементів дистанційної освіти з року в рік підвищує популярність підготовчого відділення серед учнів випускних класів.

     Наші випускники отримають «Свідоцтва про закінчення підготовчого відділення з підготовки громадян України до вступу у вищі навчальні заклади», де зазначено рівень знань з кожного предмету. Це свідоцтво дає можливість абітурієнту отримати додаткові бали при вступі до МДПУ імені Богдана Хмельницького на спеціальності природничо-математичних напрямів, яким надається особлива підтримка МОН України.

 

Підготували:

зав. підготовчого відділення Прокоф’єва О.А.

методист підготовчого відділення Бабич Ю.І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *