Перший тур конкурсу «Зірковий дощ» зібрав 150 дітей!Щорічно у Палаці творчості дітей та юнацтва проходить міський конкурс талантів «Зірковий дощ». Конкурсу вже більш сорока років. За цей час в затишному залі Палацу на сцені демонстрували свої таланти тисячі дітей різного віку.

З кожним роком росте кількість учасників та розширюється географія заходу. Конкурс проходить у трьох номінаціях, а саме «Художнє слово», «Вокал» і «Інструментальний жанр» й в три етапи: перший – в листопаді, другий – в лютому та в квітні – урочиста церемонія нагородження переможців на головній сцені міста в ПК імені Т.Шевченка.

До складу журі конкурсу увійшли: директор Палацу творчості дітей та юнацтва, голова судейської колегії Тетяна Мищак, а також викладачі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницкого:

Федорова Олена Василівна – директор Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти, професор;

Волкова Віра Андріївна – доцент кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та дошкільної освіти;

Стотика Олександр Вікторович – доцент кафедри інструментального виконавства і музичного мистецтва естради;

Брежнєва Світлана Борисівна – концертмейстер кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії.

Члени журі оцінювали акторську майстерність виступаючих, виразність мови, вміння триматися на сцені.

За підсумками конкурсу в жанрі «Вокал» всі учасники пройшли у ІІ тур, в жанрах «Художнє читання» і «Гра на музичних інструментах» необхідну кількість балів недобрали всього декілька дітей. Вони були нагороджені дипломами за участь.

Міський конкурс «Зірковий дощ» у котрий раз підтвердив, що в Мелітополі та районі мешкають талановиті діти, які хочуть розвивати свої творчі здібності та прагнуть нових перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *