29 листопада 2020 р. викладачі нашого університету О.А. Гончарова та Т.В. Коноваленко та дві команди дебатерів взяли участь у ІІ Міжнародному молодіжному чемпіонаті з дебатів, організованому Вікторією Маскалюк з  Alecu Russo State University of Bălți (Молдова) в рамках проєкту Debate World for Youth’s Community Change за підтримки  Посольства США в Республіці Молдова. О.А. Гончарова підготувала до участі команду «Lady Boss», яка складається з випускниці нашого університету Надії Сластнікової, студентки IV курсу Олени Лук’янової та учениці Мелітопольського НВК № 16 Марії Орехової.

.В. Коноваленко організувала команду «Persuasion», до складу якої увійшли студентки IV курсу Дарія Харіна і Надія Соломонова та студент І курсу магістратури Олександр Бруснік. Наші учасники гідно представили Україну на міжнародному заході та здобули призові місця:  команда «Persuasion» виборола І місце, «Lady Boss» – ІІІ місце. Надія Соломонова стала однією з найкращих спікерів цього заходу.

Участь у дебатах не тільки допомагає вдосконалити володіння англійською мовою, але й сприяє розвитку критичного мислення, вміння працювати в команді, вміння тайм-менеджменту, лідерські якості, вміння комунікувати, обґрунтовувати і відстоювати власну позицію, мислити глобально, системно і творчо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *