Ознайомлювальна практика з логопедії2 грудня розпочалася ознайомлювальна практика з логопедії на базі Центру корекційно-розвивальних технологій Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти для здобувачів вищої освіти ІІІ курсу спеціальності «Дошкільна освіта. Логопедія».

Метою ознайомлювальної практики з логопедії є підготовка здобувачів вищої освіти до виконання функцій вчителя-логопеда у закладі дошкільної освіти, формування вміння проводити корекційно-розвивальну роботи з дітьми з порушеннями мовлення, виховання інтересу до обраної професії.

 За тиждень практики здобувачі вищої освіти ознайомилися з діяльністю Центру корекційно-розвивальних технологій, особливостями роботи з дітьми з порушеннями мовлення, відвідали сенсорну кімнату Мелітопольського краєзнавчого музею, ознайомилися з різноманітними вправами на формування мовленнєвого дихання, розвитку дрібної та великої моторики, артикуляційною гімнастикою та логоритмічними вправами для дітей з порушенням мовлення. 

Студенти-практиканти відвідали кабінет вчителя-логопеда в ЗДО №2 «Казка» з метою ознайомлення з роботою логопеда, облаштуванням логопедичного кабінету.

Також здобувачі вищої освіти прийняли участь у виготовленні дидактичних ігор для розвитку мовленнєвого дихання, розвитку дрібної моторики та у майстер-класі «Використання паличок Кьюїзенера в корекційно-розвивальній роботі вчителя-логопеда».

Інформацію підготувала

асистент кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи

Солонська А.А.

Залишити відповідь