Освіта і дитинство крокують разомСпівробітники лабораторії духовно-морального виховання (наук. керівник – професор Москальова Л.Ю.) разом зі студентами використовують можливості ZOOM як з освітньою, так і з соціально-виховною метою.

29 квітня 2020 р. здобувачі ІІ курсу 218 гр. (спеціалізація Християнська етика) відвідали дисципліну «Практико-орієнтований курс християнської етики. Модуль 1. Комплекс тренінгових програм з проблем духовно-морального виховання учнів початкової школи» (викладач – асистент кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи Єрьоміна Л.Є.). Під час практичного заняття на тему «Мудрість у словах та вчинках» було розглянуто твори духовно-морального спрямування, проаналізовано біографію відомих людей, з чиїми іменами пов’язана тема заняття, обговорено способи роботи з учнями початкових класів щодо значення слів і вчинків у житті кожної людини.

Студенти продемонстрували у zoom-конференції власноруч виготовлені ЛЕП-ТОПи. Тематика виробів є досить різною, наприклад: «Чемність ходить по домівках»; «Любов до тварин зростає у лісі»; «Загадки всесвіту навколо нас»; «Тиждень добрих справ»; «Посмішка чиста і випрасувана»; «Квіти і добро»; «Коли б ляльки розмовляли», «Равлик для удачі»; «Два балкони»; «Коли годинник спить».

Представлені роботи підготовлено до Дня захисту дітей. Студенти планують 1 червня з привітаннями відвідати Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Інформацію підготувала Єрьоміна Л.Є.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *