12 липня 2022 року  проведена онлайн-лекція в межах всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації «Третій рівень освіти в Україні: особливості підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів у сучасних умовах війни».

Лекторами на цьому заході виступили найкращі знавці своєї справи:

– Олена Долинна – завідувач відділу аспірантури та докторантури Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького;

– Мирослава Філіпович – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України та археології Волинського національного університету імені Лесі Українки, вчений секретар спеціалізованої вченої ради, голова Волинського обласного відділення Центру українсько-європейського наукового співробітництва.

Спікери ознайомили всіх присутніх із важливою темою «Діяльність аспірантури і докторантури та здобуття наукових ступенів в умовах воєнного стану».

Олена Миколаївна у якості спікера онлайн-лекції мала чудову можливість донести широкому загалу освітян досвід Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, а саме  про діяльність закладу в різні періоди: активні бойові дії, окупація, переміщення, захоплення університету і колабораціонізм, робота по обидві сторони від лінії фронту, кожен з яких, попри спільні проблеми, мав свої особливості.

Після онлайн-заняття було обговорення результатів почутого від викладачів, які надали ґрунтовні пояснення на всі запитання від слухачів.

Джерело: https://cuesc.org.ua/novini/organizovana-lektsiya-shhodo-diyalnosti-aspiranturi-i-doktoranturi-ta-zdobuttya-naukovih-stupeniv-v-umovah-voyennogo-stanu/?fbclid=IwAR0QyL8yryumbNPB0SNbbkhtNbqOLMdvtwZp8d73dVkzO9D_WNE2R0XyVd0