Опубліковано оновлений вебометричний рейтинг університетів світу Webometrics Ranking of World Universities за перше півріччя 2019 року.

Згідно з ним, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, покращив попередній рейтинг на 42 позиції (зі 122 на 80 місце), посівши 3 місце у Запорізькій області та 5 місце серед педагогічних університетів України. Університет продовжує демонструвати високий рівень діяльності та присутності в інтернет-просторі, а також забезпечує максимальну доступність інформації для усіх користувачів мережі Інтернет, посівши 33 місце за показником “Impact Rank” (зовнішні посилання на сайт університету) серед 320 закладів вищої освіти.

Нагадаємо, що рейтинг університетів Webometrics складається однією з найбільших наукових установ Європи – Національною дослідницькою радою Іспанії і оцінює близько 30 тисяч закладів вищої освіти світу. Рейтинг існує з 2004 року і вважається одним з найбільш авторитетних веб-рейтингів світових освітніх установ.
Методологія рейтингу заснована на аналізі представленості університету в глобальному інформаційному просторі і непрямим чином дозволяє оцінити освітні та науково-дослідні досягнення ЗВО.

Залишити відповідь