11 листопада 2020 р. розпочався компонент «Ukraine Higher Education Teaching Excellence Programme», який стосується роботи з топ менеджментом університетів. На інформаційній зустрічі були присутні ректор МДПУ імені Богдана Хмельницького Анатолій Солоненко і декан філологічного факультету Тетяна Коноваленко. Учасникам було повідомлено інформацію про Програму і деталі участі в компоненті для топ менеджменту. На питання керівництва університетів відповіді дали координатори Програми з Британської Ради Юлія Соболь та Інституту вищої освіти НАПН України Світлана Калашнікова.

Тренери Програми: Джон Ансворт,  Керолайн Бреннан  (представники британської агенції якості вищої освіти Advance HE, UK). Всім учасникам Програми буде відкрито доступ до британської онлайн платформи Brightspace.

В рамках участі у програмі в нашому університеті вже створюється інноваційно-професійне середовище «Teaching Excellence Hub» для викладачів і студентів, метою якого є підвищення інституційної спроможності МДПУ імені Богдана Хмельницького, консолідація та інтеграція позитивного досвіду викладання для підвищення якості вищої освіти.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *