05.05.2021 року відбулася онлайн-зустріч випускників навчального закладу № 1 м. Токмак з викладачами кафедри органічної  і біологічної хімії Мелітопольського  державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Захід відбувся в рамках профорієнтаційної роботи з майбутніми абітурієнтами, основною метою якого є допомога у виборі профілю навчання і сфери майбутньої професійної діяльності.

Знайомство випускників з хіміко – біологічним факультетом розпочалося з ознайомлення з університетом в – цілому, після чого викладачі кафедри  розповіли про організацію освітнього процесу, особливості вступу до університету на 2021-2022 навчальний рік, бази навчальних і виробничих практик студентів, їх участь у наукових конференціях і студентських заходах, перспективи працевлаштування.  Викладачі закликали випускників до сумлінної підготовки до ЗНО, що дозволить їм у майбутньому вступити на спеціальності 014.06 Середня освіта (Хімія) та 102 Хімія і стати висококваліфікованими фахівцями, а також запросили усіх присутніх до  активної участі в онлайн-зустрічі.

Надалі випускникам було продемонстровано відео, в якому студенти хіміко-біологічного факультету розповіли про переваги навчання на хімічних спеціальностях та поділились своїми цікавими епізодами студентського життя.

Викладачі кафедри органічної і біологічної хімії запрошують майбутніх абітурієнтів вступати до Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького  на хімічні спеціальності.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *