13 вересня 2021 р. доцент кафедри туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства О.З. Байтеряков і старший викладач кафедри германської філології Н.Ю. Байтерякова відвідали Мелітопольську гімназію №5 в рамках серії зустрічей «Цікаві особистості нашого міста», що організовано класним керівником 11 класу С.С. Панадій. 

Під час зустрічі з учнями 11 класу вони приділили особливу увагу профорієнтаційній роботі, зокрема розповіли про Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, спеціальності, з яких відбувається підготовка здобувачів вищої освіти, особливості вступу та навчання в університеті, а головне – про переваги навчання саме в цьому закладі вищої освіти.

Окрему увагу було приділено потенційному працевлаштуванню випускників, актуальності спеціальностей, запропонованих університетом, а також особистісному підходу до навчання здобувачів вищої освіти.

Зустріч пройшла у дружній, невимушеній атмосфері та викликала жвавий інтерес в учнів, що мали нагоду поставити численні питання.