07 березня 2019 р. напередодні святкування міжнародного жіночого дня відбулося святкове засідання наукового гуртка «Літературознавчі студії» кафедри української і зарубіжної літератури, де були присутні студенти ІІІ, IV курсу та магістратури, а також викладачі кафедри. Керівник гуртка, доцент Землянська А.В. привітала усіх присутніх з прийдешнім святом і нагадала про той внесок в історію людства, який роблять жінки-науковці.

Члени гуртка поділилися з іншими своїми науковими досягненнями та розповіли про найяскравіші події наукового плану, у яких брали участь у поточному навчальному році. Студентка ІІІ курсу Коваленко А. ознайомила присутніх із специфікою проведення І міжуніверситетської постер-сесії, яка відбулася в жовтні 2018 р. на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Студентка магістратури Георгієва А. поділилася результатами своїх досліджень в галузі методики викладання української і зарубіжної літератури. Студентка 4 курсу Кузьменко В. поділилася досвідом написання наукових статей та конкурсних робіт.

Доцент Шарова Т.М. представила нові вимоги до оформлення наукових робіт, ознайомила із процедурою передзахисту і захисту дипломних робіт, наголосила на необхідності проходити апробацію результатів досліджень у публікаціях і доповідях на наукових конференціях, семінарах тощо. Доцент Шаров С.В. ознайомив членів гуртка із міжнародними науковими базами та пошуковими системами, які стануть у нагоді молодим науковцям на їх дослідницькому шляху.

Наприкінці зустрічі було обговорено план подальших дій та перспективи наукових досліджень за темою кафедри.

Інформацію підготувала доцент А.В.Землянська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *