ОБЛАСНА ШКОЛА-ЕКСПЕДИЦІЯ «СТЕПОВІ ЛІСНИЦТВА РІДНОГО КРАЮ»У відповідності до наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації №395 від 04.06.2019 року на базі Старобердянського лісництва організована і триває обласна туристсько-краєзнавча наметова Школа-експедиція «Степові лісництва рідного краю». Її ініціатором виступив комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді». У її проведенні беруть участь учні та вчителі шкіл Приморського, Веселівського Великобілозерського, Мелітопольського районів та міста Запоріжжя. Загальна кількість учасників – 78 осіб.

Організували та керують експедицією співробітники Запорізького обласного центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Шелегеда В.І. та Шелегеда О.Р. Розроблений щоденник експедиції, програма її проведення. До діяльності експедиції залучені і вчені нашого Університету – професор, д. біол. н. Кошелєв О.І., д. геогр. н., доцент Воровка В.П., к. біол. н., доцент Гришко С.В.ОБЛАСНА ШКОЛА-ЕКСПЕДИЦІЯ «СТЕПОВІ ЛІСНИЦТВА РІДНОГО КРАЮ»

Згідно з програмою діяльності експедиції, проф. Кошелєв 24.06.2019 провів дві наукові екскурсії на тему «Тваринний світ лісу», де визначалися види птахів і звірів, які мешкають у лісі. Доценти В.П. Воровка та С.В.Гришко 21.06.2019 року провели дві екскурсії на тему «Історія створення та природні особливості Старо-Бердянського лісництва», де ознайомили учнів з діяльністю менонітів у галузі лісорозведення, з історією створення лісу, показали визначні місця у с. Соснівка – меморіальну дошку П.М. Сивицькому, пам’ятник Й.Й. Корнісу та казарми, де жили і навчалися учні лісової школи. Крім того, до екскурсійного маршруту були включені дубова алея, узбережжя річки Молочної, молоді насадження лісу. Учні мали можливість задати усі питання, які їх цікавили по ходу екскурсії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *