Обговорюємо етнонаціональну стратегію розвитку України20 лютого 2020 р. директор Центру із дослідження нематеріальної культурної спадщини народів Приазов’я Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького доцент Арабаджи О.С. прийняла участь у обговоренні основних напрямів розвитку етнонаціональної політики в рамках розробки Національної стратегії гуманітарної політики.

Захід відбувся у м. Києві за патронатом міжнародної Програми «ЕСМІ Україна», Міжнародного фонду «Відродження» та МГО «Інтернаціональний Союз». Учасниками заходу стали науковці, представники центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, міжнародні експерти з питань етнополітики.

У своєї доповіді пані Олена наголосила, що одним із важливих векторів розвитку України є проведення осмисленої політики управління культурним розмаїттям, пошук нових ефективних підходів до розвитку локальної та національної ідентичностей для сталого місцевого і регіонального розвитку, консолідація українського суспільства  при забезпеченні прав і свобод різних етнонаціональних спільнот на рівних підставах.

Треба зазначити, що доцент Олена Арабаджи запрошена й надалі приймати участь у обговоренні нормативних актів, що регулюватимуть державну етнополітику та суспільні відносини у цій сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *