28 травня 2020 р. відбулося засідання Вченої ради Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Під час засідання було розглянуто всі питання, які були представлені в порядку денному. На засіданні були присутні члени Вченої ради та гаранти освітніх програм. 

Засідання проводилось в дистанційному режимі з використанням програмного забезпечення Zoom. Усі члени Вченої ради попередньо отримали посилання на онлайн конференцію в режимі Zoom, мали можливість попередньо ознайомитись із порядком денним та проектом рішення.

Під час обговорення змін в освітніх програмах на адресу гарантів лунали питання та коментарі. Кожен гарант мав змогу представити зміни в ОП та прокоментувати потребу в змінах. Конструктивний діалог учасників засідання Вченої ради дозволив ухвалити позитивне рішення щодо змін освітніх програм, які затверджені в університеті. Засідання Вченої ради проведено злагоджено та консолідовано. Голосування з питань відповідно до порядку денного проводилось за допомогою створеної Google-форми, яка була надіслана напередодні засідання кожному члену Вченої ради.

Інформацію підготувала секретар вченої ради університету Шарова Т.М.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *