Кафедру початкової освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького за результатами конкурсного відбору було обрано із 25 кафедр ЗВО України для участі у проекті «Фінська підтримка реформи української школи».

Дубяга С.М., завідувач кафедри початкової освіти, була запрошена на презентацію проекту та затвердження плану роботи на найближчий рік. Цей захід відбувся 15 березня 2019 року в НСК «Олімпійський» (м. Київ) за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та Генерального директора Фінської національної агенції з освіти Оллі-Пекка Хайнонена.

Під час зустрічі було зазначено, що проект спрямовано на підвищення якості освіти та суспільне сприйняття української освіти. Його впровадження відбувається в межах угоди між Україною та Фінляндією, що була ратифікована у 2018 році. Документом передбачено 6 млн. євро безповоротної допомоги для втілення пріоритетних завдань Нової української школи. Проект розрахований на 4 роки. Окремо виділено 2 млн. євро Європейським Союзом на викладання української мови як нерідної для учнів-представників національних мовних меншин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *