Новий майстер-клас від викладачів дизайну Олександра і Анни БрянцевихЯк швидко спливає час. Наші давні друзі, учні 4-Б класу, які навчаються за програмою «Інтелект України», вже геть дорослі — за рік вони стануть випускниками початкової школи Мелітопольської гімназії №19. Пригадуємо наші перші зустрічі із ними і їх класним керівником Тетяною Бондарчук  на перших майстер-класах у 2017 році. Згодом такі зустрічі і такі майстер-класи стали регулярними. І ще невідомо, хто чекав на ці зустрічі більше: ми чи учні. Учнів вела цікавість, нас — виклик нашому професіоналізму, як дизайнерів: за три роки спілкування «не повторитися» у майстер-класах і зробити кожний наступний майстер-клас цікавішим  за попередній.

Сьогодні ми знову зустрілися, на вже традиційному і для учнів, і для нас майстер-класі. Учні вирішили зробити з нашою допомогою хитромудрий «кубик-стрибунець», героями якого стали знайомі учням з дитинства принци і принцеси Діснея. Талановита художник-ілюстратор з Києва Дар’я Артем’єва силою своєї уяви «зробила» героїв діснеєвських мультфільмів підлітками, які мріють і навчаються у ХХІ столітті.

Перше, що ми зробили, це продемонстрували «дива», неможливі на перший погляд. Про що йдеться? А Ви спробуйте утримати одночасно  і в лівій і в правій руках  по 15-20 паперових об’ємних кубиків кожний завбільшки  9 сантиметрів. Виявляється, зробити це геть неважко, за умови, що Ви «на Ти» з паперовою інженерією. Варто поглянути на фото, щоб зрозуміти емоції учнів, коли кубики з наших рук, що називається, «підскакували», «стрибали», «перескакували», мало не «витанцьовували» — і так на всі боки.

Коли емоції дещо вщухли, а учні кожний власноруч переконався, що обраний ним кубик, справді, напрочуд легко складається і миттєво повертає свою об’ємну форму, почалася робота з декорування цього «пострибайки». Декором виступили чотири середні і одна велика стилізовані марки із зображеннями п’яти принців і принцес Діснея. Марками середнього розміру учні прикрасили власне грані рухливого кубика. А от усередині великої марки учні «сховали» цікаву розповідь, з якої можна дізнатися, про що мріють Аладдін, Жасмін, Бель, Меріда і Ерік, та як навчання допомагає їм втілити свої мрії у життя.

А коли кубики були зроблені, настав час її Величності Книги. Цього разу це були об’ємні pop-up книги “Принцеси і принци Діснею”, “Русалонька”, “Попелюшка”, “Красуня і Чудовисько”. Учні захоплено гортали книги і ділилися враженнями від побаченого і дослідженого «на дотик».

Щиро дякуємо за гостинність і атмосферу Мелітопольській міській бібліотеці ім. М. Горького, у читальному залі якої і відбувся наш майстер-клас.

Підготувала Анна Брянцева

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *