Упродовж останнього місяця відбувся другий модуль Програми вдосконалення викладання у вищій освіті, яка реалізується Інститутом вищої освіти НАПН України у партнерстві з Британською Радою в Україні, за участі британської агенції Advance HE та за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національного агентства забезпечення якості вищої освіти.

Викладачі нашого університету Тетяна Коноваленко, Ольга Гончарова і Анастасія Яковенко на чолі з ректором Анатолієм Солоненком взяли участь у вебінарах для викладачів та топ-менеджменту десяти українських вишів. Долучилась до вебінарів і голова НМР університету Наталя Мілько.

Мета Програми – підвищення якості вищої освіти України шляхом розвитку інституційної спроможності університетів України щодо вдосконалення викладання і навчання.

У межах реалізації Програми передбачено здійснення низки ініціатив, спрямованих на підсилення інституційної спроможності закладів вищої освіти України щодо вдосконалення викладання, зокрема: навчання викладачів університетів; професійний розвиток представників керівного складу закладів вищої освіти; розроблення та реалізація інституційних проектів університетів; розроблення Національної електронної платформи «Вища освіта України: кращі практики»; підготовка та видання посібника для викладачів університетів.

17 грудня 2020 р. відбулись дві останні зустрічі другого етапу, до яких долучились і студентки МДПУ імені Богдана Хмельницького Надія Соломонова та Юлія Кірчева. Їм було запропоновано взяти участь у Ярмарці модулів та оцінити створені групами викладачів з різних вишів міждисциплінарні модулі. Спочатку групи презентували свої модулі усім студентам, а потім відбулась робота в zoom-кімнатах, де студенти спілкувалися почергово з усіма групами-розробниками і дізнавались більш детальну інформацію. Студенти обрали найбільш цікаві модулі та надали фідбек.

У другій половині дня відбулась церемонія оголошення переможців. Також університети презентували напрацювання за своїми проектними заявками. Найбільше схвалення і захоплення від британських тренерів, організаторів та колег з інших вишів отримав постер нашого університету, який створили Анастасія Яковенко і Ольга Гончарова та презентувала Тетяна Коноваленко.

Творча команда продовжує втілювати проект у життя та створювати умови для вдосконалення викладацької майстерності в МДПУ імені Богдана Хмельницького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *