Навчально-педагогічна практика в Мелітопольському НВК №16

Навчально-педагогічну практику 217-с група проходила в період з 02 грудня по 13грудня 2019 року у Мелітопольському НВК №16.

Відкриття загальноосвітньої школи I-III ступенів №16 відбулося в 1988 році. З цього часу і до сьогодення формувалася історія школи з 1988-1997рр.

– формувалися профільні класи школи I ступеня;

– реорганізовувалися у багатопрофільний навчально-виховний комплекс «Дитячий садок-школа-Вуз» зі статутом інноваційного типу;

– створили музей історії школи;

– школа стала Ресурсним центром Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

– отримала статус громадсько-активна школа (ГАШ);

– видала збірку спогадів випускників «Серце віддаю дітям» до 25-ти річчя школи;

– здобула перемогу в міському проекті «Бюджет участі-2017», реалізація проекту «Шкільний фестивальний майданчик»;

У школі було створено всі умови для проходження практики. Учителя початкових класів, з якими працювали студенти, мають великий стаж роботи, високу й фахову й методичну підготовку. Кабінети початкових класів достатньо обладнані технічними засобами навчання, забезпечені  наочними посібниками, науковою, навчальною та методичною літературою. Протягом усього перебування в школі студенти 217-с групи мали змогу отримати консультації як від вчителя класу, так і від інших вчителів початкових класів та адміністрації школи.

Під час практики студенти 217-с групи провели 1 виховний захід на різні теми з початкових класів. Усі уроки були обговорені з вчителями та методистом. Педагогічна практика у школі допомогла виробити багато практичних умінь і навичок. При спостереженні уроків були закріплені теоретично-методичні матеріали які здобули під час занять в університеті.

Отже, навчально-педагогічна практика поглибила, закріпила знання студентів з фахових дисциплін, здобутих в університеті, та дала змогу застосувати на практиці. Під час проходження практики студенти 217-с закріпили впевненість у правильності вибору професії, збільшили прагнення вивчати спеціальні та психолого-педагогічні дисципліни у вузі, вдосконалювати свої педагогічні здібності, розширити свій кругозір. Протягом двох тижнів дала змогу спостерігали за навчально-педагогічною діяльності та навчально-виховною роботою в школі, аналізувати та робити певні висновки для себе. А також навчилися проводити виховні заходи та почерпнути свій досвід вчителя.

Захист відбувався у звітній формі 17 грудня 2019р. студентами було представлено фото та матеріали за результатами проходження практики у початкових класах школі міста Мелітополя. Керівник, методист та доцент наук географ Сердюк Алла Михайлівна ставила цікаві запитання, ділилися власними враженнями і педагогічним досвідом, висловлювали недоліки, зауваження і побажання.

Навчально-педагогічна практика в Мелітопольському НВК №16

Інформацію підготували доцент Сердюк А.М. і староста 217-с Тарасова В.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *