Навчальна практика з англійської мови Керівники: асистенти секції з іноземних мов кафедри початкової освіти Казьміна Н.О., Кірсанова С.С.Навчальна практика з англійської мови проводилась з 27.05.2019 р. по 31.05.2019 р. із студентами 217/3, 217/2 груп.

Під час практики студенти інсценували тексти-розповіді, драматизували діалоги, грали в лексично-граматичні ігри, дивились багато відео фільмів, співали пісні, працювали з аудіо та відео матеріалами. Студенти закріпили теоретичні знання, які вони одержали під час аудиторних занять, відпрацювали та автоматизували навички діалогічного мовлення за розмовними темами.

Здобувачі вищої освіти навчились встановлювати й підтримувати вербальні контакти; виступати в ролі інтенсивного партнера і залучати товаришів до різних форм спілкування у навчально-мовленнєвих ситуаціях, що сприяють розвитку непідготовленого мовлення; інсценувати тексти-розповіді (казки, оповідання); брати активну вербальну участь у дискусіях.

По закінченню практики студенти зробили звіт у вигляді презентації з фотографіями, відео з описом кожного дня практики, а також додали свої побажання та враження щодо навчальної практики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *