Науково-методичний семінар «Структура та зміст освітніх програм спеціальності 053 Психологія»16 грудня 2019 р. на кафедрі психології відбувся науково- методичний семінар, де здобувачі вищої освіти I-IV курсів спеціальності 053 Психологія були залучені до обговорення структури та змісту освітніх програм (ОП Психологія. Клінічна психологія, ОП Психологія. Психологічне консультування), процесу і якості методів викладання на ОП. Було обговорено якими документами університету регулюється права та обов’язки усіх учасників освітнього процесу, яким чином здобувачі вищої освіти можуть реалізувати своє право на вибір навчальних дисциплін. В процесі обговорення піднімалися питання проведення контрольних заходів, оцінювання, наголошувалось на дотриманні академічної доброчесності. Сумісно зі здобувачами було здійснено аналіз сильних і слабих сторін освітніх програм.

Наприкінці семінару доцент Прокоф’єва О.О. нагадала здобувачам вищої освіти про те, що всю інформацію щодо освітнього процесу, наукової діяльності, соціального забезпечення можна отримати на кафедрі психології, в директораті Інституту, а також на сайті університету. Доцент Прокоф’єва О.О. звернула увагу на особливості користування сайтом Центру освітніх дистанційних технологій, бібліотеки, бази даних бібліотеки, університетського репозиторію e-prints.

Також викладачі кафедри запросили студентів до спілкування у мережі Facebook. Запрошуємо і вас до групи https://www.facebook.com/groups/1399816896733692/ та на сторінку Психологічного центру https://www.facebook.com/psychologymdpu/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *