25 січня 2019 року на базі Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 Мелітопольської міської ради відбувся міський науково-методичний семінар для заступників директорів з початкової освіти «Співучителювання як форма інтеграції освітнього простору НУШ», участь в якому прийняла доцент кафедри ботаніки і садово-паркового господарства, кандидат біологічних наук Пюрко Ольга Євгенівна.

Реєстрація учасників семінару відбулась у творчій атмосфері мюзик-холу, під час якого учні школи демонстрували свої музичні таланти. З технологією інтеграції предметів в освітньому процесі під час Мітапу «Є ідея» присутніх ознайомила заступник директора, кандидат педагогічних наук, вчитель біології Гнатів О.В. Впродовж заходу запрошені прийняли участь у Вчительській майстерні «Технологія співучителювання в дії» та обговоренні-рефлексії «Варто чи ні?».

Взагалі, захід проходив у доволі нестандартному, але напрочуд цікавому форматі, впродовж якого присутні обмінялись різноманітними творчими задумами під час невимушеного спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *