Науково-методичний семінар-практикум «Сучасні вимоги до оформлення посилань у наукових роботах та інструментарій виявлення плагіату»26 березня 2019 року викладачі кафедри психології (ст.викл. Варіна Г.Б. та к.психол.н., доцент Прокоф’єва О.О.) провели науково-методичний семінар-практикум «Сучасні вимоги до оформлення посилань у наукових роботах та інструментарій виявлення плагіату» (згідно листа МОН №1/11-8681 від 15.08.2018 Про рекомендації щодо запобігання академічному плагіату та його виявлення у наукових роботах).

Участь у семінарі-практикумі прийняли викладачі кафедри психології, кафедри початкової освіти та здобувачі вищої освіти. В рамках семінару учасники мали змогу ознайомитися з сучасними вимогами оформлення посилань у наукових працях, стилями оформлення бібліографічних посилань – APA (American Psychological Association); MLA (Modern Language Association); Chicago (University of Chicago Press); CSE (Council of Biology Editors).

Також, учасники на прикладах визначили особливості опису бібліографічних посилань у пристатейних списках літератури різними стилями цитування. Під час семінару модератори розповіли про особливості та види академічного плагіату й  продемонстрували практичне використання програмного забезпечення з виявлення плагіату у публікаціях та наукових роботах. Разом з учасниками модератори виробили алгоритм написання наукової статті до видання, що індексується науково метричними базами Scopus та Web of Science.

В процесі активного спілкування кожен учасник мав змогу поділитися власним досвідом та труднощами написання наукової праці.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *