8-12 червня для українських учених повторно проведуть безкоштовні вебінари з використання бази даних Web of Science.

Упродовж 8-12 червня 2020 року представники вишів і наукових установ України зможуть пройти навчання за програмою вебінарів із використання бази даних Web of Science Core Collection. Їх організовують повторно через велику кількість охочих.

Варто зазначити, що всі заняття проводять українською мовою та є безкоштовними.

Організатором вебінарів є компанія Clarivate Analytics. Лектором стане Ірина Тихонова, експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії.

Крім занять, які відбулись минулого разу, буде проведено додатковий вебінар щодо публікацій в міжнародних наукових виданнях.

Після кожного вебінару зареєстровані учасники отримають сертифікат за умови проходження 90% лекційного матеріалу.

Програма:

8 червня 16:15-17:15

Тема: Публікації в міжнародних виданнях

Опис: Навіщо публікуватися в міжнародних виданнях? Де надруковано більше статей за моєю темою за останні 5 років. Як отримати перелік таких видань? Як перевірити безкоштовна публікація чи платна? Яка вартість у журналах відкритого доступу? Скільки авторів, установ, посилань в переліку літератури може бути? Скільки часу йде рецензування/публікацію? Як оформити статтю? Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Як підібрати та оцінити видання з Web of Science Core Collection? Як перевірити, чи індексується видання у Web of Science Core Collection?

Відповіді на запитання учасників.

Реєстраційна форма доступна за посиланням.

9 червня 14:15-15:15

Тема: Профіль установи у Web of Science: створення, коригування, використання.

Опис: Повтор вебінару від 4 червня. Чому можуть виникати складнощі з ідентифікацією та коректною оцінкою публікаційної діяльності установи? Який масштаб втрат може бути, на що і як це може вплинути? Яка функція та можливості профілю установи, процедура створення. Хто? За яким алгоритмом? Які строки? Як додати чи видалити зайві публікації? Що робити, якщо назва установи змінилася? Які показники можна розрахувати у Web of Science Core Collection та InCites. Як створити перелік документів певної установи за певні роки у певному форматі.

Відповіді на запитання учасників.

Реєстраційна форма доступназа посиланням.

10 червня 16:15-17:15

Тема: Що нам готує новий інтерфейс Web of Science Core Collection.

Опис: Повтор вебінару від 2 червня. Платформа Web of Science модернізується та оновлюється. Вже доступний для перегляду новий інтерфейс з базовим пошуком. На вебінарі наживо переглянемо, що буде змінено, що залишиться незмінним, повторимо алгоритм пошуку даних, збереження інформації, наявні доступні функції. Порівняємо з інтерфейсом, що існує. Зробимо пошук за темою, проаналізуємо ким, де та в яких країнах виконувалися ці роботи, якими фондами фінансувалися, в яких виданнях друкувалися.

Відповіді на запитання учасників.

Реєстраційна форма доступна за посиланням.

11 червня 14:15-15:15

Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites

Опис: Повтор вебінару від 5 червня. За даними Web of Science можна визначити, яку кількість документів, якого типу надрукували науковець, установа, країна, яку кількість цитувань у яких виданнях було отримано, та автоматично розрахувати h-index (індекс Гірша) та середню цитованість документа. Але як співвідносяться ці дані з середньосвітовим рівнем, чи краще почали цитуватися роботи, які співробітництва більш успішні, які установи більш продуктивні та ефективні для виконання спільних проєктів, чому певна установа має кращі показники, які практики можна запозичити. Які показники та індикатори є в InCites, як розраховується CNCI.

Відповіді на запитання учасників.

Реєстраційна форма доступна за посиланням.

12 червня 15:15-16:15

Тема: Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection

Опис: Повтор вебінару від 3 червня. Протягом вебінару розглянемо критерії якості наукових видань, процедуру подачі видання для оцінки та критерії, за якими проходить відбір. Розглянемо питання, як оцінити власне видання, порахувати цитування, що має у Web of Science Core Collection, визначити, які видання є за цією темою (потенційних конкурентів або чий досвід може допомогти у розвитку видання), які теми, якими вченими, з яких установ/країн друкуються в таких виданнях. Про роль, права та обов’язки авторів, рецензентів, членів редколегії. Як знаходити рецензентів. Звернемо увагу на обов’язкові технічні елементи: сайт, ISSN, doi.

Відповіді на запитання учасників.

Реєстраційна форма доступна за посиланням.

https://mon.gov.ua/ua/news/8-12-chervnya-dlya-ukrayinskih-uchenih-povtorno-provedut-bezkoshtovni-vebinari-z-vikoristannya-bazi-danih-web-science

 

Залишити відповідь