👩🏼‍🎓🇺🇦 НАУКОВИЙ ВІДДІЛ ІНФОРМУЄ

✅👨🏻‍💻 Запрошуємо долучитися на курс “Вступ до квантових обчислень”! Він розрахований на широке коло учасників, особливо тих, хто працює в галузі STEM, включаючи студентів та викладачів фізики, комп’ютерних наук, математики, інженерії та суміжних дисциплін.

🚀🎓 Курс пропонує захоплюючу можливість для осіб, які прагнуть дізнатися про передові технології в галузі квантових обчислень.

📋📊Попередніх знань або досвіду в галузі квантової механіки чи обчислень не потрібно.  Незалежно від того, чи ви студент, який прагне розширити свої академічні горизонти, чи викладач, який прагне бути в курсі останніх технологічних досягнень, цей курс адаптований для задоволення ваших потреб.

🔗🔥Посилання для реєстрації на курс: https://forms.gle/QqHV97FouJiy9X5Q6

‼️📆Кінцевий термін реєстрації – 16 лютого 2024 року.

⭐📝Заняття розпочнуться (через Zoom) 21 лютого 2024 року.

🙋🏻‍♂️🏛️Учасники отримають фундаментальне розуміння принципів квантових обчислень та їх застосування в різних галузях. На цьому курсі ви вивчите основи квантових обчислень, основи квантової інформації, включаючи один та декілька кубітів, квантові ворота та навчитеся користуватися IBM Qiskit.

⭐📚 Після успішного завершення курсу учасники отримають сертифікат про проходження курсу від Університету штату Середній Теннессі, США (MTSU), що підтверджує їхнє розуміння та компетентність у даному предметі.

👩🏼‍🎓🇺🇦Лектор: д-р Ганна Терлецька, 📥hanna.terletska@mtsu.edu
🌐 www.mtsu.edu/quantum