19-20 лютого 2022 р. відбувся науковий  online-семінар-практикум за темою: “Інновації в музичному навчанні школярів: теоретичні і практичні аспекти”, який проведено за ініціативи кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії. Модератором заходу виступила концертмейстер кафедри, магістр диригентсько-хорових дисциплін Олена Переверзєва.

У семінарі взяли участь здобувачі вищої освіти освітньої програми 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) і вчителі музичного мистецтва закладів середньої освіти Запорізької області.

Метою проведення семінару-практикуму стало поширення педагогічного досвіду викладачів вищої школи з різних теоретичних та практичних питань методики викладання музичного мистецтва у закладах середньої освіти

Під час заходу учасники ознайомилися із сутністю та змістом STEAM освіти, STEM теми та образотворчого мистецтва; мейкерським рухом у мистецтві та його застосуванням; формуванням естетичного розвитку особистості учнів засобами мистецтва; арт-терапією для дітей з вадами мовленнєвого розвитку та проблемами соціалізації.

Учасники семінару високо оцінили якість та корисність представленого матеріалу для застосування у власній професійній діяльності.