Науковий онлайн-тренінг «Особливості проведення логопедичного масажу»23-24 травня викладачами кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи Яковенко І.О. та Солонською А.А. був проведений науковий онлайн-тренінг «Особливості проведення логопедичного масажу».

Під час тренінгу учасники дізналися особливості проведення логопедичного масажу, ознайомилися з гігієнічними нормами, вимогами щодо підготовки до логопедичного масажу та його тривалістю, основними видами масажу, показань до застосування та протипоказань.

Учасникам було продемонстровано техніку проведення ручного логопедичного масажу (обличчя, артикуляційного апарату, коміркової зони) та зондового масажу за допомогою спеціальних інструментів – логопедичних зондів. Також майбутні фахівці дізналися, які підручні засоби можна використовувати для логопедичного масажу.

Присутні мали змогу отримати інформацію про важливість врахування особливостей освітньої кінезіології у логопедичній роботі та розглянути деякі вправи на подолання диспраксії; отримати практичні поради щодо роботи з дітьми з порушеннями мовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *