Таблер Тетяна Іванівна

   Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених університету. Асистент кафедри математики і фізики. Заступник декана з навчальної роботи факультету інформатики, математики та економіки. В університеті працює з 2009 року.

     Наукові інтереси: використання сучасних комп’ютерних засобів навчання на уроках математики; методика використання комп’ютерних засобів для підвищення мотивації учнів до вивчення математики.

Лисенко Ксенія Юріївна

Заступник Голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених університету. Викладач – стажист кафедри математики та фізики. В університеті працює з 2019 року.

 

Наукові інтереси: вища математика; інформаційно-комунікаційні технології; прикладна механіка; композиційна геометрія; геометричне моделювання.

Сухомлінова Анастасія Сергіївна

Секретар Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених університету, Голова Студентської Ради Університету. Магістрантка, в університеті навчається з 2018 року. З 2022 року помічник директора ННІ СПМО.

 

           Наукові інтереси: використання елементів stem-освіти в НУШ; дихальні техніки як інструмент зниження рівня тривожності у ВПО.