Чорна Вікторія Володимирівна

Голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених університету, член Вченої ради університету, кандидат педагогічних наук, асистент кафедри початкової освіти. В університеті працює з 2011 року.

Наукові інтереси: історіографічні особливості навчального процесу в школі І ступеня, зокрема сенсорний, творчий розвиток дітей молодшого шкільного віку.

Яковенко Ірина Олександрівна

Заступник голови наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених університету, кандидат педагогічних наук, асистент кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та дошкільної освіти. В університеті працює з 2011 року.

Наукові інтереси: організація і управління процесом фасилітації, тренінгу; дослідження методу асоціації у художньо-естетичному напрямку

Солонська Альна Артурівна

Секретар наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених університету, асистент кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи. Працює в університеті з 2013 року.

Наукові інтереси:  патріотичне виховання дітей дошкільного віку; взаємодія батьків та вихователів; порушення мовлення.

Ніколаєвич Олександра Вікторівна

Голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених факультету інформатики, математики та економіки, асистент кафедри управління та адміністрування. В університеті працює з 2014 року.

Наукові інтереси: Теорія макроекономічних коливань в умовах циклічності економіки.

Яковійчук Олександр Володимирович

Голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених хіміко-біологічного факультету, член Вченої ради хіміко-біологічного факультету, старший викладач кафедри неорганічної хімії та хімічної освіти, заступник декана з наукової та міжнародної діяльності хіміко-біологічного факультету.

В університеті працює з 2016 року.

Наукові інтереси: Органічна хімія, біологічна хімія (баланс пероксидного та біологічного окиснення у тканинах сільськогосподарської птиці за фізіологічної норми, та індукції біологічно-активними речовинами).

Карабанов Євген Олексійович

Голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених природничо-географічного факультету , член Вченої ради природничо-географічного факультету, асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання та спортивних дисциплін. В університеті працює з 2014 р.

Наукові інтереси: гиревий спорт, фітнес технології, професійно-прикладна фізична підготовка.

Мальцева Ганна Вадимівна

Голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених філологічного факультету, викладач-стажист кафедри методики викладання германських мов.

В університеті працює з 2019 року.

Наукові інтереси: англійська філологія, переклад.

Атрошенко Тетяна Іванівна

Голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ННІ СПМО, старший викладач кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи.

Наукові інтереси: формування соціального досвіду учнів старшого підліткового віку в умовах позакласної виховної роботи, підготовка здобувачів вищої освіти до формування соціального досвіду учнів, ціннісні орієнтації підлітків.

Сопін Олексій Іванович

Голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ННІ СПМО (мистецьке відділення), викладач кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради.

З 2017 року – аспірант Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.