Таблер Тетяна Іванівна

          Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених університету. Старший викладач кафедри математики і фізики. Заступник декана з навчальної роботи факультету інформатики, математики та економіки. В університеті працює з 2009 року.

     Наукові інтереси: використання сучасних комп’ютерних засобів навчання на уроках математики; методика використання комп’ютерних засобів для підвищення мотивації учнів до вивчення математики.

Лисенко Ксенія Юріївна

           Заступник голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених університету, доктор філософії з прикладної механіки, асистент кафедри математики та фізики. В університеті працює з 2019 року.

          Наукові інтереси: вища математика, інформаційно-комунікаційні технології, прикладна механіка, композиційна геометрія, геометричне моделювання.

Сухомлінова Анастасія Сергіївна

        Секретар Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених університету. В університеті працює з 2022 року (помічник директора ННІ СПМО). З 2023 року викладач-стажист кафедри початкової і спеціальної освіти. Заступниця голови Запорізької обласної студентської ради при голові обласної державної адміністрації. Членкиня Експертної ради студентства закладів вищої освіти України при голові підкомітету з питань вищої освіти при народному депутатові Гришиній Ю.М. Експертка з акредитації освітніх програм. Голова Студентської Ради Університету (2020-2023).

           Наукові інтереси: використання елементів stem-освіти в НУШ; дихальні техніки як інструмент зниження рівня тривожності у ВПО.