Наші студенти – найкращі зі студентів геологів в УкраїніДругий рік поспіль студентка природничо-географічного факультету спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) Кожаєва Аліна брала участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Науки про Землю» (геологія) на базі ДВНЗ «Криворізький національний університет».

В минулому році Аліна посіла четверте місце. В цьому році в конкурсі брали участь 11 наукових робіт студентів з 8 вишів України ‒ Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та ін. Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування студентських наукових робіт і на підставі їх заочного оцінювання 26 березня 2020 року оголосила переможців Конкурсу. Наша студентка – Кожаєва Аліна зайняла ІІ місце з темою: «Гідрогеологічні умови залягання та сучасний стан використання підземних вод м. Мелітополь». науковий керівник: старший викладач кафедри фізичної географії і геології Непша Олександр Вікторович.

Аліна приймає активну участь у студентському науковому житті факультету та університету і виконує обов’язки старости наукового гуртка «Всесвіт» кафедри фізичної географії і геології, є автором та співавтором декількох наукових публікацій.

Вітаємо нашу переможницю і її наукового керівника з такою значною перемогою та бажаємо подальших успіхів і наукових звершень!

Залишити відповідь