16 квітня 2021 року у режимі Zoom конференції відбулась робоча нарада для гарантів освітніх програм щодо анкетування.  Зустріч було проведено директором центру ІТ та комп’ютерного дизайну Павленком О.М.

На зустрічі були присутні начальник навчального відділу Сопіна Я.В., а також відповідальні за проведення анкетування голова комісії Вченої ради університету з експертизи якості освітніх програм спеціальностей  Сегеда Н.А., керівник центру експертизи та моніторингу якості освітнього процесу Фалько Н.М., керівник центру по роботі з гарантами освітніх програм Глебова Н.І., голова  комісії з питань академічної доброчесності Найдиш А.В., голова науково-методичної ради  Мілько Н.Є., та директор центру соціологічних досліджень Афанасьєва Л.В.

Під час зустрічі Олександр Михайлович продемонстрував алгоритм роботи з анкетами для подальшої їх обробки, аналізу та обговорення результатів анкетування на засіданнях кафедр та вчених рад факультетів/інституту. Доповідач відповів на усі питання присутніх щодо можливих технічних труднощів при роботі з анкетами.

Слід зазначити високу активність стейкхолдерів, випускників та здобувачів вищої освіти при проходженні опитування на офіційному сайті МДПУ та на сайті Центру освітніх дистанційних технологій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *