Нарада для директорів закладів середньої освіти…9 жовтня 2019 р. на базі Ліцею № 19 (м. Мелітополь) відбулася обласна інформаційно-методична нарада для директорів та їх заступників ЗСО з питань впровадження НПП «Інтелект України» в умовах реалізації Концепції Нової Української школи.

На нараді виступили доктор педагогічних наук, професор Москальова Л. Ю., яка з присутніми обговорила циклограму роботи проекту «Інтелект України» у Запорізькій області, перспективи його подальшого розвитку, особливості організації підготовки кадрів середньої ланки освіти для реалізації проекту.Нарада для директорів закладів середньої освіти…

Поділилась своїми практичними наробками щодо реалізації НПП «Інтелект України» у середній ланці заступник директора Бердянської гімназії № 1 «Надія» (м. Бердянськ) Володько О. М. Вона розповіла про перспективи та труднощі, які мали колектив гімназії та запросила до активної співпраці.

На нараді також виступила канд. пед. наук, ст. викл. кафедри початкової освіти МДПУ ім. Б. Хмельницького, яка торкнулась питання підготовки викладачів-тренерів та тренерів педагогів для проведення сертифікаційних заходів та курсів.

Нарада для директорів ЗСО та їх заступників була актуальною, про що свідчила велика кількість питань, що були задані під час неформального спілкування.

 

Підготувала: ст. викл. Чорна В. В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *