Початок навчального року – важлива і хвилююча подія! Це можливість взятися за навчання з новим завзяттям і силами, поставити перед собою складні, але цікаві завдання, мріяти і домагатися!

У вересні гостинно відчиняються двері навчальних закладів, запрошуючи студентів і викладачів пройти новим творчим шляхом і досягти нових вершин.

Свято першокурсника у Мелітопольському державному педагогічному  університеті імені Богдана Хмельницького об’єднало разом першокурсників інституту і всіх факультетів. Організатори заходу подарували студентам чимало сюрпризів, теплих емоцій, які назавжди залишаться в пам’яті всіх учасників.

Під час урочистої частини заходу присутніх – студентів першого курсу, їхніх батьків і друзів, викладачів і співробітників – привітав ректор університету Анатолій Солоненко:

– Дорогі першокурсники! Щиро вітаю Вас з Днем знань! Також хочу привітати зі святом батьків, бабусь і дідусів, які радіють новому статусу вчорашніх школярів – сьогоднішніх студентів.

Цей рік видався нелегким, але ви чудово впорались зі своїм стратегічним завданням – відсьогодні ви починаєте опановувати професію своєї мрії, гортати сторінки професійної майстерності та занурюватись в секрети успіху.

У закладів вищої освіти сьогодні також багато викликів. Втім Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького завдяки злагодженій і наполегливій роботі викладачів і студентів та відкритості до інновацій має гідну відповідь на всі ці виклики. Ми швидко відреагували на зміни в освітньому просторі: традиційні форми навчання трансформувались у високотехнологічні, і на якості освіти це позначилось тільки позитивно.

Тепла атмосфера, творча співпраця усіх учасників університетської спільноти, розуміння ваших інтересів і потреб сприятиме вашому особистісному зростанню і набуттю статусу справжнього фахівця.

Хочу сказати кожному першокурснику: «На тебе чекає справжній вир захоплюючих подій, нових яскравих знайомств та неймовірних емоцій, адже МДПУ – це більше, ніж університет. Це справжній простір для твоїх шалених можливостей! Зі святом!

Свято продовжили виступи художніх колективів і студентів університету: ансамбль «Цвіт папороті» (художній керівник О.Ускова), джаз-квартет «Саунд-версія» (керівник О. Стотика), Жмурова Людмила і Дьяков Вадим, Грицаєнко Ніколь і Євген Білоус. Яскравим танцем привітала першокурсників і студія сучасного танцю «Feel dance».

Адміністрація університету прийняла рішення про написання послання першокурсникам 2053 року, коли університет буде відзначати свій 130-річний ювілей. Кульмінацією свята стало закладання капсули часу і таку відповідальну місію доручили студентці Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Буравіхіной Валерії і студенту факультету інформатики, математики та економіки Андрієву Станіславу.

Символічний ключ від Країни знань та студентський квиток із рук ректора Анатолія Солоненка отримали першокурсники – студент факультету інформатики, математики та економіки Єрмак Костянтин та студентка хіміко-біологічного факультету Кличанина Юлія.

Право надати перший дзвоник для першокурсників 2020 року було надано студентці 4 курсу Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти, голові студентської ради факультету Суботіній Юлії та студенту 1 курсу природничо-географічного факультету Гадомському Владиславу. 

У добру путь, дорогі першокурсники! Бажаємо безхмарного неба у навчанні й чималих професійних здобутків.

Повне выдео свята можливо подивитися за посиланням.

Залишити відповідь