На хіміко-біологічному факультеті стартувала Всеукраїнська студентська олімпіада з біології17 квітня в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького розпочав роботу ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології для класичних та педагогічних університетів.

Вже третій рік поспіль (2017, 2018 та 2019 рр.) МДПУ визначений наказом Міністерства освіти і науки України базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Олімпіади.

Цього року участь взяли 54 студенти із 30 закладів вищої освіти (17 класичних і 13 педагогічних).

 На урочистому відкритті ректор університету Солоненко А.М. і декан хіміко-біологічного факультету Хромишев В.О. привітали гостей вишу і побажали учасникам успіхів.

Серед членів журі Олімпіади науковці провідних навчальних закладів України, а саме: Херсонського державного університету,  Запорізького національного університету, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманов, Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Очолює журі перший проректор МДПУ, доктор біологічних наук  професор Мальцева І.А. Робота журі буде проходити відповідно до програми проведення олімпіади. Заздалегідь були підготовлені завдання для всіх турів олімпіади, а також розроблені критерії для перевірки і оцінювання робіт учасників олімпіади. Типи і види завдань, що пропонуються учасникам олімпіади, є загальновідомими і поширеними у практиці як Всеукраїнських, так і Міжнародних олімпіад з біології.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології буде відбуватися у два тури (2 дні).

Перший тур (1 день) передбачає перевірку теоретичних знань із базових дисциплін біологічних циклів. Учасники повинні продемонструвати знання з 7 біологічних дисциплін. Другий тур (2 день) – це вміння показати практичні навички і теоретичні знання.

У рамках олімпіади також запланована екскурсія до Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила».

18 квітня другий (практичний) тур Олімпіади відбудеться в Алтагірському лісництві в с. Богатир, після завершення якого організатори підіб’ють підсумки заходу та визначать переможців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *