21 грудня 2020 року на філологічному факультеті відбулися Збори трудового колективу. Головним питанням порядку денного було обговорення звіту ректора університету проф. Солоненка А.М. про виконання контрактних зобов’язань за 2020 рік.

Декан філологічного факультету Коноваленко Т.В. доповіла про основні здобутки та досягнення усього колективу університету у 2020 році. Особливу увагу Тетяна Василівна звернула на те, що на сьогодні одне із основних завдань діяльності Університету – стати центром підготовки фахівців, конкурентоспроможних на ринку праці. Для реалізації цього завдання Університет створив інноваційне освітньо-наукове середовище, яке підтримується високою кваліфікацією науково-педагогічних працівників, постійним покращенням матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу і наукової діяльності. Університет розширює взаємодію із різними підприємствами і установами як на території України, так і за кордоном, є відкритим для всього нового і прогресивного.

До активного обговорення долучився ректор університету Солоненко Анатолій Миколайович, який відповів на всі нагальні запитання, які турбують колектив факультету. Найбільш актуальними були питання міжнародного співробітництва, співпраці зі стейкхолдерами, комерціалізації надання наукових послуг.

Завідувач кафедри української та зарубіжної літератури Шарова Т.М. та завідувач кафедри методики викладання германських мов Гуров С.Ю. підкреслили, наскільки важливими є діалог та підтримка керівництва університету для колективу факультету.

Колектив філологічного факультету затвердив звіт ректора та визнав роботу задовільною.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *