22 січня 2019 року на базі ННІСПМО МДПУ імені Богдана Хмельницького для викладачів кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та дошкільної освіти, кафедри початкової освіти а також кафедри психології був проведений тренінг організований The LEGO Foundation (тренер The LEGO Foundation – Олена Черевична). Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького увійшов до пілотного проекту який фінансуються The LEGO Foundation, а також підтримується Міністерством освіти та науки України і цей тренінг був першим заходом із запланованих.

До цього проекту з розроблення методичного забезпечення підготовки вчителів початкової школи (серед закладів вищої освіти України) увійшли Балтське педагогічне училище, Запорізький національний університет та Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького.

Мета проекту: покращення професійної підготовки здобувачів вищої освіти галузі знань 01 Освіта/Педагогіка спеціальності: 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта та впровадження педагогічних заходів з формування готовності майбутніх вчителів до використання ігрових та діяльнісних методів навчання LEGO (у тому числі спецкурсу «Навчання через гру»).

Викладачі нашого університету отримали теоретичні та практичні знання як впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання (Lego) для оновлення змісту професійної підготовки майбутніх педагогів, спрямування на оволодіння фахівцями новими методиками і технологіями навчання за принципами педагогіки партнерства, дитиноцентризму, компетентнісного підходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *