Музиканти презентували свою професію школярам28 листопада 2019 року кафедра інструментального виконавства та музичного мистецтва естради (завідувач кафедри, доцент М.В.Білецька) провели профорієнтаційний та просвітницький захід  в КЗ «Малобіорзерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт»» Запорізької обласної ради та КЗ «Малобіорзерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької районної ради.

Викладач кафедри доцент Котова Л.М. надала майбутнім абітурієнтам інформацію щодо змін до правил вступу до ВНЗ у 2020 році та переліку конкурсних предметів при вступі до Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, про проведення Всеукраїнської олімпіади університету «Інтелектуал», про участь у творчому заліку на спеціальність Середня освіта (Музичне мистецтво). Провели анкетування учнів 10-11 класів стосовно вибору професії, детально розповіли про можливості творчого розвитку та перевагу навчання на мистецькому відділенні ННІ СПМО.

Під час проведення заходу студенти мистецького відділення Грицаєнко Ніколь (2 курс), Войтенко Роман (4 курс), Кудін Андрій (4 курс)  в цікавій формі презентували бачення своєї професії в майбутньому. В їх виконанні пролунали сучасні твори зарубіжних та вітчизняних композиторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *