14 лютого 2019 р. студенти 116 та 518 груп філологічного факультету (куратор доцент Насалевич Т.В.) провели виховний захід, присвячений Дню Святого Валентина. Ведучими вечорниць були Вадим Киященко та Вікторія Міщанова. У прикрашеній повітряними кульками у формі сердець гостями свята були студенти 1-3 курсів (Ткач М.В., Байтерякова Н.Ю., Рябуха Т.В., Гостіщева Н.О.) і магістратури, та викладачі кафедри англійської філології та методики викладання англійської мови. Ведучі розповіли про історію цього свята, а потім почалися веселі конкурси.

Спочатку учасники свята повинні були у парах показати завдання за допомогою пантоміми, потім пари згадували по черзі літературні твори, де кохання перемагає зло, складали вірші зі словом «кохання», та шукали за допомогою глядачів у залі сховані речі. Всі учасники конкурсів отримали солодкі призи.

Фінальною частиною вечорниць було музично-танцювальне інсценування початку відомої казки «Цар Салтан». Глядачі оплесками підтримували учасників цього маленького веселого шоу.

Всі глядачі отримали на згадку про вечорниці червоні повітряні кульки. Зі свята усі пішли з усмішками та у гарному настрої.

Інформацію підготувала  доцент Насалевич Т.В.

Залишити відповідь