24 листопада 2021 року для здобувачів вищої освіти факультету інформатики, математики та економіки відбулась он-лайн зустріч.

Неформальну бесіду, за ініціативи деканату факультету інформатики, математики та економіки, провели заступник декана з навчальної роботи Тетяна Таблер і доцент кафедри іноземних мов Лілія Калужська.

В ході зустрічі обговорені питання щодо підготовки висококваліфікованих фахівців за освітньо-професійними рівнями бакалавр та магістр. Лілія Олегівна підкреслила роль англійської мови у сучасному світі та перспективи підвищення шансів пошуку перспективного місця роботи на ринку праці. Учасники зустрічі спільно дійшли висновку, що сучасний фахівець, просунутий, мислячий, що відповідає образу сучасної успішної особистості, обов’язково має володіти іноземною мовою.

Лілія Олегівна продемонструвала варіант ЄВІ (вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра), пояснила основні типи завдань та їх рівень складності.

Наприкінці зустрічі здобувачі вищої освіти отримали відповіді з організаційних питань від заступника декана факультету Тетяни Таблер.