28 січня 2020 р. пройшли дві гри-дебати в онлайн форматі «Чиста правда чи брудна вигадка?» організовані проєктною командою МДПУ імені Богдана Хмельницького. Проводила ігри сертификований тренер А.О. Маньковська. У заході взяли участь студенти різних навчальних закладів, зокрема:

– Запорізького державного медичного університету;

– Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету;

– Таврійського державого агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;

– Вінницького  державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського;

– Бердянського державного педагогічного університету;

– Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Студенти жваво обговорювали можливість створення засобів масової інформації зі стовідсотково достовірним інформуванням населення. Сучасна молодь вразила своїм глобальним баченням проблеми, вмінням розмежовувати думки і факти, ефективно комунікувати, відстоювати свою думку, висувати аргументи та контраргументи, поважати думку інших.

Захід представлено в рамках грантової програми проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконується IREX (Рада наукових досліджень та обмінів) за підтримки Посольств Великої Британії та США, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси. Відповідальний за проведення заходу – Хаб інфомедійно- грамотних громадян МДПУ імені Богдана Хмельницького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *