Укотре на базі нашого університету в рамках грантової діяльності Хабу інфомедійно-грамотних громадян відбувся онлайн-квест під назвою “InfoStart”. 14 січня 2021 року до нас віртуально завітали команди загальноосвітніх шкіл № 7 і № 22, Ліцею-інтернату, Студентської Ради «І знову МИ», ННІ СПМО «СоцГум» та філологічного факультету.

Цього разу учасникам квесту пощастило зустрітися з журналістом “Громадського радіо” Григорієм Пирліком, який підготував для команд цікаві завдання. Варто відзначити, що всі команди доволі добре з ними впоралися.

Найактивніші та найерудованіші представники молоді також продемонстрували свою медіаграмотність, уміння аналізувати твори кіномистецтва, ефективно шукати та грамотно працювати з інформацією, знаходити першоджерела, оцінювати й інтерпретувати події, запобігати ризикам у комунікації, дотримуватись приватності та втілювати ідеї за допомогою онлайн-інструментів Jamboard.

Сподіваємося, що зустрілися в такому складі не востаннє й надалі продовжуватимемо розширювати знання та розвивати навички безпечної комунікації в сучасному інформаційному світі!

Залишити відповідь