9 березня було проведене чергове засідання обласної студентської ради, на якому обрали заступників голови ОСР, секретаря, затвердили склад ради та розподілили обов’язки між секторами.

Вітаємо Сухомлінову Анастасію (голову студентської ради Мелітопольського державного педагогічного університету ім.Б.Хмельницько), яку було обрано заступником голови ОСР.

Начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталя Власова надала своє бачення роботи членів консультативно-дорадчого органу.

Було обрано основні сектори роботи ОСР ЗОДА, де за результатами голосування керівником культурного сектору було обрано Устюгову Яну.

На засіданні були присутні директор Обласного центру патріотичного виховання молоді Дар’я Точиліна, яка розповіла про життя та подальшу діяльність центру під час повномасштабного вторгнення.

А також Костянтин Чернишов розповів про життя Запорізького обласного центру молоді та івенти, які зараз відбуваються в центрі.

Вітаємо дівчат! Бажаємо швидкої і легкої адаптації на новому місці, почуття повної впевненості і великого бажання якісно працювати!