Міжнародний науковий конгрес «SCIENCE FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT»«SCIENCE FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT» – під таким гаслом цього року проходив Міжнародний науковий конгрес 10-11 листопада в місті Київ. Організаторами конгресу виступила Асоціація сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME за підтримки Академії економічних наук України.

Незважаючи на недільний час, великий конференц-зал НАН України зібрав чисельну аудиторію науковців та освітян в галузі педагогіки, медицини, економіки, міжнародних відносин.

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького представила начальник відділу міжнародних зв’язків, доцент Катерина Аверіна.

Під час заходу обговорено актуальні проблеми сучасної науки; «глобальний проект» модернізації вищої освіти; євроінтеграцію докторської освіти; національний контекст розвитку «Молодої науки» тощо.

Катерина Сергіївна домовилась про участь науково-педагогічних працівників університету в освітніх та наукових ініціативах Асоціації на засадах партнерства, що буде сприяти інтенсифікації співпраці із закордонними партнерами університету та пошуку нових контактів і отримала домовленість про співпрацю МДПУ з Олександром Кендюховим, професором, віце-президентом Академії економічних наук України, віце-президентом з питань інтеграції науки та бізнесу Міжнародної торгової палати, президентом Асоціації сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *