24 грудня 2022 року ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика зібрав у Запоріжжі талановиту учнівську та студентську молодь.

Понад 150 переможців попередніх етапів взяли участь в обласному змаганні, щоб перевірити свої знання з рідної мови, зробити крок у самовдосконаленні та поборотися за право участі у фінальному (всеукраїнському) етапі конкурсу в м. Київ.

Організатор обласного етапу конкурсу – Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації. Цього року співорганізатором став і Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького. Незважаючи на виклики воєнного часу конкурс відбувся! Адже цей проєкт спрямований на піднесення соціального престижу української мови, виховання поваги до нашої культури й традицій та консолідацію українців усього світу. Його важливість і актуальність підкреслили у своїх зверненнях до учасників директор Департаменту освіти і науки ЗОДА Людмила Бухаріна, в.о. ректора МДПУ імені Богдана Хмельницького Наталія Фалько, проректор з науково-методичної роботи ЗОІ ППО Олена Варецька.

Дякуємо всім учасникам, їхнім батькам і вчителям, членам журі за сміливість і небайдужість до рідної мови! З нетерпінням чекаємо на результати!

Прізвища переможців обласного етапу конкурсу будуть оприлюднені на офіційному сайті МДПУ імені Богдана Хмельницького за посиланням: https://mdpu.org.ua/mizhnarodnij-konkurs-z-ukrayinskoyi-movi-imeni-petra-yatsika/